🆕 Sleva 30% na všechny potisky a výšivky! Cenu zjistíte okamžitě přimo ZDE-🛍️

 

Zvolte kategorii
  1. Domovská stránka
  2. Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Výměna zboží na našem eshopu je velmi jednoduchá. Pokud si zakoupíte zboží a z nějakého důvodu se vám nebude líbit, nebo vám nebude sedět, můžete ho vrátit. 

Více o výmněne zboží naleznete ZDE

 

Pro zákazníky, kteří by si přáli vyzkoušet zboží na našem eshopu, máme k dispozici jednoduché řešení.

I když u nás není možné fyzicky vyzkoušet zboží, můžete si ho objednat online a poté v klidu zkontrolovat doma. Pokud zjistíte, že zboží není pro vás vhodné, můžete ho vrátit do 14 dní od jeho doručení a my vám vrátíme peníze.

Při vrácení zboží musí být zboží v originálním stavu. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně produktu nebo jeho použití, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím zákaznické podpory.

Informace o odeslání zboží naleznete u každého produktu na našem eshopu. Uvedena je doba, do kdy je zboží odesláno z našeho skladu.

Rádi bychom upozornili, že i přesto, že vynakládáme veškeré úsilí, aby vaše zboží bylo odesláno v uvedeném termínu, může dojít ke zdržení v případě nečekaných okolností. V takovém případě vám co nejdříve poskytneme informace o odhadovaném termínu dodání. Děkujeme za pochopení.

Jako zákazník našeho eshopu, pokud jste si zakoupili zboží, které má nějakou vadu nebo jste s ním nespokojeni, máte možnost uplatnit reklamaci. Naše firma se snaží řešit reklamace rychle a efektivně, aby byli naši zákazníci spokojeni. Více o reklamacích ZDE

Reklamované zboží nám zašlete na adresu On-design s.ro., Na Perštýně 325/38 460 01, Liberec 4 a přiložte k němu papír s popisem závady. V případě potřeby Vás budeme kontaktovat ohledně dalších informací. Děkujeme Vám za nákup v našem eshopu a doufáme, že společně najdeme řešení Vašeho problému.

Kategorie